215/60R17 96H FR SNOW GRAB+

GENERAL TIRE

215/60R17 96H FR SNOW GRAB+

215/60R17 96H FR SNOW GRAB+

7,120.00 ден

На лагер

7,120.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013789 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Snow Grabber Plus

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: