215/60R17 96H Hectorra 5 FR

MATADOR

215/60R17 96H Hectorra 5 FR

215/60R17 96H Hectorra 5 FR

6,950.00 ден

На лагер

6,950.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504034 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

Hectorra 5 FR

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: