215/60R17 96H UHP TA

TAURUS
-10%

215/60R17 96H UHP TA

215/60R17 96H UHP TA

4,365.00 ден

На лагер

4,365.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014505 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: