215/65R15 96H CPC5

OUTLET 2016
CONTINENTAL
-50%

215/65R15 96H CPC5

215/65R15 96H CPC5

4,440.00 ден

На лагер

4,440.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010953-16 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Outlet

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: