215/65R15 96H S943 TL

TOYO

215/65R15 96H S943 TL

215/65R15 96H S943 TL

6,250.00 ден

На лагер

6,250.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502048 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

SNOWPROX S943

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: