215/65R16 109T OBVA TL

TOYO

215/65R16 109T OBVA TL

215/65R16 109T OBVA TL

7,560.00 ден

На лагер

7,560.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502064 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OBSERVE VAN

Тежински индекс

109

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: