215/65R16 98H N’blue 4Season

NEXEN

215/65R16 98H N’blue 4Season

215/65R16 98H N’blue 4Season

6,360.00 ден

Out of stock

6,360.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503755 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

NEXEN

Шара

N'blue 4Season

Тежински индекс

98

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: