215/65R17 103H SCORPION WINTER XL

PIRELLI
-10%

215/65R17 103H SCORPION WINTER XL

215/65R17 103H SCORPION WINTER XL

9,504.00 ден

На лагер

9,504.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505381 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

Scorpion Winter

Тежински индекс

103

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: