215/70R15C 109/107R VANDERFUL A/S

ARIVO

215/70R15C 109/107R VANDERFUL A/S

215/70R15C 109/107R VANDERFUL A/S

4,360.00 ден

На лагер

4,360.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504986 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

70

Дијаметар

R15C

Сезона

За сите сезони

Бренд

ARIVO

Шара

VANDERFUL

Тежински индекс

109/107

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: