215/70R16 100H CROSSCLIMATE SUV

MICHELIN
-10%

215/70R16 100H CROSSCLIMATE SUV

215/70R16 100H CROSSCLIMATE SUV

10,539.00 ден

На лагер

10,539.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014672 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate SUV

Тежински индекс

100

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: