215/75 R16 116T CSCV TL

TOYO

215/75 R16 116T CSCV TL

215/75 R16 116T CSCV TL

9,110.00 ден

На лагер

9,110.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502053 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

CSCV

Тежински индекс

116

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: