225/35R19 88Y MP47 Hectorra 3 XL FR

MATADOR
-15%

225/35R19 88Y MP47 Hectorra 3 XL FR

225/35R19 88Y MP47 Hectorra 3 XL FR

7,267.50 ден

На лагер

7,267.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500430 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

88

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: