225/35R19 88Y Powerproof XL

NOKIAN

225/35R19 88Y Powerproof XL

225/35R19 88Y Powerproof XL

10,370.00 ден

На лагер

10,370.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022317 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Powerproof

Тежински индекс

88

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: