225/35R19 88Y SportContact 6 SSR XL FR

CONTINENTAL

225/35R19 88Y SportContact 6 SSR XL FR

225/35R19 88Y SportContact 6 SSR XL FR

14,030.00 ден

На лагер

14,030.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501202 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 6

Тежински индекс

88

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: