225/40R18 92V Wintoura+ XL

DAVANTI

225/40R18 92V Wintoura+ XL

225/40R18 92V Wintoura+ XL

4,860.00 ден

Out of stock

4,860.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA020587 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

92

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: