225/40R18 92V WSZer3(KS) XL

PIRELLI
-10%

225/40R18 92V WSZer3(KS) XL

225/40R18 92V WSZer3(KS) XL

8,595.00 ден

На лагер

8,595.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505180 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

WINTER SOTTOZERO 3

Тежински индекс

92

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: