225/40R18 92Y CrossClimate 2 XL

MICHELIN

225/40R18 92Y CrossClimate 2 XL

225/40R18 92Y CrossClimate 2 XL

8,940.00 ден

На лагер

8,940.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024030 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Тежински индекс

92

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: