225/40R18 92Y UHP XL RI

RIKEN
-5%

225/40R18 92Y UHP XL RI

225/40R18 92Y UHP XL RI

3,980.50 ден

На лагер

3,980.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014584 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

92

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: