225/60R17 99V PRIMACY 4

TAURUS

225/60R17 99V PRIMACY 4

225/60R17 99V PRIMACY 4

11,380.00 ден

Out of stock

11,380.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA014888 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

92

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: