225/40R19 93Y N’Fera Sport XL

NEXEN

225/40R19 93Y N’Fera Sport XL

225/40R19 93Y N’Fera Sport XL

11,130.00 ден

На лагер

11,130.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500617 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-Fera Sport XL

Додадовте производ во Вашата кошничка: