225/45R17 91H WR D4

NOKIAN
-10%

225/45R17 91H WR D4

225/45R17 91H WR D4

7,497.00 ден

На лагер

7,497.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024073 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR D4

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: