225/45R17 91H WSZer3

PIRELLI
-10%

225/45R17 91H WSZer3

225/45R17 91H WSZer3

7,821.00 ден

На лагер

7,821.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008840 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

WSZer3

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: