225/45R17 91Y N’Fera Sport

NEXEN
-10%

225/45R17 91Y N’Fera Sport

225/45R17 91Y N’Fera Sport

4,248.00 ден

На лагер

4,248.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500619 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-Fera Sport

Тежински индекс

91

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: