225/45R17 94V GREEN-Max Winter UHP

LING LONG

225/45R17 94V GREEN-Max Winter UHP

225/45R17 94V GREEN-Max Winter UHP

3,370.00 ден

На лагер

3,370.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504949 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

94

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: