225/45R17 94Y CROSSCLIMATE 2 XL

MICHELIN
-10%

225/45R17 94Y CROSSCLIMATE 2 XL

225/45R17 94Y CROSSCLIMATE 2 XL

7,389.00 ден

На лагер

7,389.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500510 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Додадовте производ во Вашата кошничка: