225/45R17 94Y Protoura Sport XL

DAVANTI

225/45R17 94Y Protoura Sport XL

225/45R17 94Y Protoura Sport XL

5,120.00 ден

На лагер

5,120.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022125 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Тежински индекс

94

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: