225/45R18 95V WINGUARD Sport 2 XL

NEXEN

225/45R18 95V WINGUARD Sport 2 XL

225/45R18 95V WINGUARD Sport 2 XL

7,710.00 ден

На лагер

7,710.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503100 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD Sport 2

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: