225/45R18 95W Proxes Comfort XL

TOYO
-10%

225/45R18 95W Proxes Comfort XL

225/45R18 95W Proxes Comfort XL

8,586.00 ден

На лагер

8,586.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024143 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES COMFORT

Тежински индекс

95

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: