225/45R18 95Y PremiumContact 7 XL FR

CONTINENTAL
-10%

225/45R18 95Y PremiumContact 7 XL FR

225/45R18 95Y PremiumContact 7 XL FR

10,260.00 ден

На лагер

10,260.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504385 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

PremiumContact 7

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: