225/45R19 96W UHP XL TA

TAURUS

225/45R19 96W UHP XL TA

225/45R19 96W UHP XL TA

5,220.00 ден

На лагер

5,220.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500705 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

ULTRA HIGH PERF

Тежински индекс

96

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: