MILEVER
-10%

225/45R19 96W XL

225/45R19 96W XL

3,906.00 ден

На лагер

3,906.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503817 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MA349

Тежински индекс

96

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: