225/45R19 96Y PremiumContact 7 XL FR

CONTINENTAL
-10%

225/45R19 96Y PremiumContact 7 XL FR

225/45R19 96Y PremiumContact 7 XL FR

13,077.00 ден

Out of stock

13,077.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504342 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

PremiumContact 7

Тежински индекс

96

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: