225/45ZR19 96W DX640 XL

OUTLET 2018
DAVANTI
-50%

225/45ZR19 96W DX640 XL

225/45ZR19 96W DX640 XL

3,605.00 ден

На лагер

3,605.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016840-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Outlet

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

96

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: