225/50 R17 98V OB944 XL

TOYO
-10%

225/50 R17 98V OB944 XL

225/50 R17 98V OB944 XL

6,984.00 ден

Out of stock

6,984.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 505085 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OB944

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: