225/50R16 92W ROAD PERFORMANCE RI

RIKEN
-10%

225/50R16 92W ROAD PERFORMANCE RI

225/50R16 92W ROAD PERFORMANCE RI

4,005.00 ден

На лагер

4,005.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016628 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road Performance

Тежински индекс

92

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: