225/50R17 98W N’blue 4Season 2 XL

NEXEN

225/50R17 98W N’blue 4Season 2 XL

225/50R17 98W N’blue 4Season 2 XL

8,370.00 ден

На лагер

8,370.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503752 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

NEXEN

Шара

N'blue 4Season 2

Тежински индекс

98

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: