225/50R17 98Y N’Fera Sport XL

NEXEN
-10%

225/50R17 98Y N’Fera Sport XL

225/50R17 98Y N’Fera Sport XL

5,760.00 ден

На лагер

5,760.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500622 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-Fera Sport XL

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: