225/50R17 98Y PILOT SPORT 5 XL

MICHELIN
-10%

225/50R17 98Y PILOT SPORT 5 XL

225/50R17 98Y PILOT SPORT 5 XL

9,792.00 ден

На лагер

9,792.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500516 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: