225/50R17 98Y Protoura Sport XL

DAVANTI
-10%

225/50R17 98Y Protoura Sport XL

225/50R17 98Y Protoura Sport XL

5,373.00 ден

На лагер

5,373.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500324 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: