225/50R18 95V N’Fera Sport SUV

NEXEN
-10%

225/50R18 95V N’Fera Sport SUV

225/50R18 95V N’Fera Sport SUV

5,670.00 ден

На лагер

5,670.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500621 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-Fera Sport SUV

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: