225/50R18 95W PC6 SSR*

CONTINENTAL
-10%

225/50R18 95W PC6 SSR*

225/50R18 95W PC6 SSR*

12,960.00 ден

На лагер

12,960.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016904 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

95

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: