225/50R18 95W Proxes Comfort SUV

TOYO
-10%

225/50R18 95W Proxes Comfort SUV

225/50R18 95W Proxes Comfort SUV

8,802.00 ден

На лагер

8,802.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500010 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Додадовте производ во Вашата кошничка: