225/55R16 95H LM 001

BRIDGESTONE
-10%

225/55R16 95H LM 001

225/55R16 95H LM 001

6,669.00 ден

На лагер

6,669.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008974 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

BRIDGESTONE

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: