225/55R16 95H WR Snowproof

NOKIAN

225/55R16 95H WR Snowproof

225/55R16 95H WR Snowproof

9,080.00 ден

На лагер

9,080.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017701 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

Snowproof

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: