225/55R16 95V HIGH PERFORMANCE TA

TAURUS
-10%

225/55R16 95V HIGH PERFORMANCE TA

225/55R16 95V HIGH PERFORMANCE TA

4,167.00 ден

На лагер

4,167.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014540 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

High Performance

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: