225/55R17 101V PRIMACY 4 S1 XL

MICHELIN

225/55R17 101V PRIMACY 4 S1 XL

225/55R17 101V PRIMACY 4 S1 XL

11,450.00 ден

Out of stock

11,450.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 501159 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PRIMACY 4 S1

Тежински индекс

101

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: