225/55R17 101Y MP47 Hectorra 3 XL FR

MATADOR
-15%

225/55R17 101Y MP47 Hectorra 3 XL FR

225/55R17 101Y MP47 Hectorra 3 XL FR

5,057.50 ден

На лагер

5,057.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500439 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

101

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: