225/55R17 101Y UHP XL TA

TAURUS
-10%

225/55R17 101Y UHP XL TA

225/55R17 101Y UHP XL TA

4,473.00 ден

Out of stock

4,473.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503551 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

UHP

Тежински индекс

101

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: