225/55R17 101Y zLINE XL

NOKIAN

225/55R17 101Y zLINE XL

225/55R17 101Y zLINE XL

5,160.00 ден

На лагер

5,160.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006328 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Z Line

Тежински индекс

101

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: