225/55R17 97H WINGUARD Sport 2

NEXEN
-10%

225/55R17 97H WINGUARD Sport 2

225/55R17 97H WINGUARD Sport 2

6,561.00 ден

На лагер

6,561.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502167 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD Sport 2

Тежински индекс

97

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: